Sürdürülebilirlik

Eso Atelier Sürdürülebilirlik Projesi

''Üretici olmanın bir sorumluluğu''

Bu projenin ilk koleksiyonu GÜNEŞ BOSTANI SABUNLARI'dır.

Güneş Bostanı Sabunları, yalnız Doğa Ana'nın bize sundukları kullanılarak, soğuk yöntem ile elde üretilmiştir. Bu doğal sabunlar, Denizli İsabey Köyü'ndeki 'Güneş Bostanı'nın lavanta ve sebze üretimine katkıda bulunmayı amaçlayan, Eso Atelier Aromatherapy tarafından yürütülen bir sürdürülebilirlik projesidir.

Satışı Lavantalı ve Adaçaylı olarak şimdi web sitemizde... 

Eso Atelier;

Yerel ve bilinçli çiftçiyi destekler.

Üretiminde ithal yağ tercih etmez, hammaddelerini yerel öncelikli kullanır, bilinçli tarım yapan küçük üretici genç çiftçilerden ve organik tarım alanlarında yerel köylülerle birlikte mültecilere de eşit fırsatlar sunan büyük üreticilerden tedarik eder.

Tüm Eso Atelier ürünleri toprağın, bitkinin, üreticinin, masaj yapan terapistin, koklayan ve kullanan kişinin mutluluğu gözetilerek şefkatle üretilir. 

Eso Atelier markası, aromaterapi ve doğal kozmetik ürünlerini bir ürün tasarımı bakış açısıyla hikayeleştirerek, genç çiftçilerle onların idealist yolculuklarına katkı sağlayan ortak projeler üreterek, adil, doğru ve kaliteli olanı yüceltmeyi, ülke tarımına katma değer sağlamayı ve yerel ekonomiyi desteklemeyi amaçlar. Kullanıcısının farkındalıkla ürünlerini seçmesini ve güvenle kullanmasını arzular.